fbpx

Quato

Imię i nazwisko: Michał Felkowski
Status: aktywny
Rola: DJ / producent
Miasto: Łódź
Bio: Urodzony 30.12.1983 w Łodzi. Fanatyk hardcorowych dźwięków od swojego pierwszego albumu Terrordrome w połowie lat 90tych. Od 1998 produkuje hardcorową muzykę, głównie terror i speedcore. Swoje tracki wypuszczał we własnym labelu „Deva Station”. Od 2002 rozpoczął karierę dj-ską w Europie. W 2006 jego track ukazał się na winylu BDR-Vinyl02 wytwórni Braindestruction Records. Po kilkuletniej przerwie od grania wraca do djki i razem z resztą terrorcore.pl grywa na undergroundowych imprezach Mordownia.

Friz


Status: aktywny
Rola: DJ
Miasto: Łódź
Bio: Organizator bunkrowych potupanek. Od pierwszej Mordownii aktywny DJ. Zwolennik samczego techno oraz dobrego piwa.

occulkot


Status: aktywny
Rola: DJ / producent / Soundsystem
Miasto: Łódź
Bio: Urodzony w roku 1985, maniak black metalu, synthwave i speedcoru. Od pierwszej Mordownii aktywny członek grupy, wspierający ją dodatkowo za pomocą sound systemu. Początkowo w imprezach uczestniczył tylko jako widz, później DJ a w 2017 wypuścił pierwszy utwór na składance speedcore world wide. Posiada spory zbiór niewypuszczonej muzyki od młotkowych speedcorów po psychodeliczne melodyjne splittery.

Miniol


Status: aktywny
Rola: DJ
Miasto: Siemianowice Śląskie
Bio: Człowiek o wielu twarzach. Za dnia spokojna głowa rodziny, człowiek pająk wspinający się po słupach nadajników, a w nocy żołnierz specjalnego śląskiego oddziału terrorcore.pl. Swoją przygodę z ciężką muzyką zaczął od pogrywania na zlotach hardforum w 2011 roku jednak jego głód zaczął rosnąć. Po traumatycznych przeżyciach na słynnej imprezie Audio Damage w Zagańsku u ducha w 2009 (spotkanie z latającymi krzesłami i huraganem Zakk) wiedział już, że jego jedyną drogą do muzycznego spełnienia będzie dołączenie do ekipy terrorcore.pl. Współodpowiedzialny za zorganizowanie naszej sceny na imprezach Silesia in Love.

Shocker


Status: aktywny po sieci 😉
Rola: DJ / producent / roboty wyburzeniowe / performance
Miasto: Siemianowice Śląskie
Bio: Chodząca legenda. Czołg w ludzkiej skórze. Orędownik pokoju i miłości bliźniego. Dj, producent i performer. Autor słynnych przemówień i twórca słynnej akcji remontowo wyburzeniowej w Zagańsku na Audio Damage. Na każdej imprezie służy radą odnośnie techniki prawidłowego wykonywania pompek. Obecnie aktywny w wyższych strefach świadomości.

Ssman

Status: aktywny z doskoku
Rola: Ojciec chrzestny i mentor sceniczny / czyszczenie bunkrów i parkietów z zamulaczy
Miasto: Łódź
Bio: Wybitny krytyk polskiej sceny hardcore, założyciel terrorcore.pl. Swój jedyny występ sceniczny zaliczył w listopadzie 2017, grając psajtrense (serio kurwa :D!). Jeden z głównych organizatorów imprez klubowych terrorcore. Obecnie aktywny z doskoku.

Sykko


Status: nieaktywny
Rola: DJ / producent
Miasto: Wrocław/Chełm
Bio: Jeden ze współzałożycieli terrorcore.pl, wcześniej wspólnie z Shockerem tworzyli kolektyw Helletic Records. Autor jednego ze szlagierów polskiej sceny, „ATC my Ass”. Obecnie aktywny rodzicielsko i nieaktywny scenicznie.